Поиск

​21 квітня у Києві відбудеться щорічний Благодійний віденський бал

Вже цієї суботи, 21 квітня, у столичній мерії відбудеться щорічний Благодійний віденський бал – він присвячений спортивним досягненням, адже проходить напередодні фіналу Ліги Чемпіонів у Києві.

- Віденський бал повернувся до Києва як масштабний міжнародний щорічний проект у 2017 році, і тепер ми щороку будемо присвячувати його знаковим подіям для міста, всієї країни. Минулого року це було Євробачення, зараз – Ліга Чемпіонів. Щоразу бал стає великою благодійною соціальною ініціативою, яка знаходять все більший відгук в українському суспільстві,- зазначила ексклюзивний організатор віденських балів у Києві, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша.

Бал-2018, за віденською традицією, відкриють 35 пар дебютантів, серед яких цього року є учасники АТО, артисти, спортсмени, актори та співаки. Вони виходитимуть на танцпол під чарівні мелодії Йоганна Штрауса, Вольфганга Амадея Моцарта, Йозефа Гайдна, які виконуватиме симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом артиста ЮНЕСКО в ім’я миру, маестро Германа Макаренка – цей знаний колектив багато років створює художню програму віденських балів в Україні та за кордоном.

Лейтмотивом балу у Києві звучатиме гімн УЄФА, а окрасою спортивної теми стане футбольний галоп за участі відомих українських футболістів.

Гості насолоджуватимуться співом солістів Віденської опери Крістіана Дрехера та Національної опери України Сусанни Чахоян, а також молодих оперних виконавців Маріам Равашдех та Олександра Юпатова, який вже має досвід співпраці з Віденською філармонією у Китаї. Святковий виступ відомого українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари стане справжнім подарунком для шанувальників вишуканої класики.

У танцювальній програмі балу-2018 є падеграс, фокстрот, танго, і звичайно ж, вальс та полонез, передбачені майстер-класи від відомих хореографів, хореографічні подарунки та сюрпризи.

Окрасою балу стане спеціальний проект від Kyiv Tango Project за участю короля Віденського балу-2017, заступника голови КМДА Олексія Резнікова.

Як і на кожному віденському балі у світі, у Києві відбудеться благодійний аукціон – на нього надали лоти відомі спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Шовковський і багато інших. Підуть з молотка і боксерські рукавички Київського міського голови Віталія Кличка, які торік стали на балу найдорожчим лотом. А кошти від благодійного аукціону спрямують на програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю – інноваційного закладу, допомоги якого потребують щороку понад 8 тисяч дітей.

Меню балу стане урочистою симфонією поєднання українських та австрійських традицій. Як зазначив власник компаніїF&Bcatering Юрій Коваленко, на балу будуть представлені традиційні і водночас унікальні українські продукти та страви – такі як струмкова річкова форель з неймовірними смаковими якостями, адже вона вирощена природнім способом протягом 18-24 місяців, ексклюзивний дует ікри щуки та форелі, спеціально приготована за температури 500 градусів оленина, вишуканий український міні-холодець з півника та багато іншого, а от українські устриці представить єдина в Україні устрична ферма. Ще один витончений гастрономічний шедевр гості зможуть скуштувати лише під час віденського балу у Києві – це закарпатські сморчки, їх ще називають у світі українським трюфелем, вони з’являються лише на кілька днів протягом року, якраз зараз, у квітні. У поєднанні з панським салом вони створюють неперевершений ексклюзивний смак, як зазначає Ю.Коваленко. На його переконання, ми маємо бути ентузіастами у відродженні традицій української європейської кухні, щоб зберегти ці рецепти, смаки та правила вирощування і приготування вітчизняних продуктів для наступних поколінь і важливо презентувати національні можливості на міжнародному рівні, такому як віденський бал.

Найвідоміший український шоколадьє Валентин Штефаньо безпосередньо на балу створить авторський шедевр – дерево з шоколаду, на цей мистецький витвір витратять 15 кілограм шоколаду, а дістанеться він одному з гостей на благодійному аукціоні.

Цього року на балу у Києві зустрічатимуть гостейвіденського та паризького бального комітетів, у події братимуть участь відомі українські спортсмени, діячі культури, політики, дипломати.

Довідка: 27 і 28 жовтня 2017 року у Колонній залі КМДА відбувся легендарний Віденський бал, в двох форматах: класичний дорослий і дитячий. Відкрив знакову міжнародну подію мер Києва Віталій Кличко, він висловив упевненість, що в столиці європейської країни має відбуватися більше важливих культурних, мистецьких, спортивних, соціальних заходів. Цією міжнародною культурною подією в столиці України опікувались на найвищому рівні, мерії Відня і Києва, Українсько-австрійська асоціація, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, діаспора зі США. Серед зіркових гостей були американська зірка Мері Вілсон і дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, латвійський співак Маркус Ріва, австрійський тенор Себастіан Рейнтхаллер і багато інших.

Комментарии