Поиск

​1564 людини завершили курс «Цифрової грамотності» в Центрі захисту киян

В березні 2018 року команда Центр захисту киян започаткувала соціально-освітній проект «Цифрова грамотність».

Протягом 7 місяців роботи проекту «Цифрової грамотності» 1564 людини успішно завершили навчання та отримали сертифікати.

Навчальна програма курсу триває 1 місяць. Заняття відбуваються 1 раз на тиждень по 2 години. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Викладачі забезпечують слухачів на період навчання ноутбуками та друкованими матеріалами з корисною інформацією.

Після завершення курсу кияни можуть легко працювати з комп’ютером та користуватися Інтернетом. Вони без черг сплачують за комунальні послуги, записуються на прийом до лікаря онлайн, замовляють ліки в аптеках, знаходять потрібну інформацію та в курсі всіх актуальних новин. Крім того, слухачі навчаються спілкуванню в соц. мережах.

Випускники «Цифрової грамотності» тепер не тільки заощаджують на покупках, а й власний час. Адже буденні справи вони можуть вирішувати не виходячи з дому та сидячи на дивані.

Курси БЕЗКОШТОВНІ.

Якщо ви бажаєте стати слухачем «Цифрової грамотності», або записати своїх близьких – зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0800 30 2019.

Навчання відбувається за адресою вул. Городецького, 4 (поблизу метро Майдан Незалежності та Хрещатик).

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Комментарии