Поиск

14 великих міст світу пообіцяли зменшити споживання м'яса

Мери 14 міст світу взяли на себе зобов'язання переконати городян менше їсти м'яса

В рамках ініціативи C40 Cities Climate Leadership Group щодо пом'якшення наслідків кліматичної кризи мери Барселони, Копенгагена, Гвадалахари, Ліми, Лондона, Лос-Анджелеса, Мілана, Осло, Парижа, Кесона, Сеула, Стокгольма, Токіо і Торонто підписали декларацію про те, що до 2030 року вони стануть «містами здорового харчування» за допомогою здійснення політики, що забезпечує «здорове харчування планети». Угода передбачає зобов'язання скоротити закупівлі м'ясопродуктів до 300 грамів (близько двох бургерних котлет) на людину в тиждень.
«Грінпіс вітає лідерство 14 міст на трьох континентах, які скорочують виробництво м'яса у відповідь на надзвичайну кліматичну ситуацію, і ми закликаємо інші міста наслідувати їхній приклад. Щоб впоратися з кліматичною кризою, скоротити викиди вуглецю і захистити ліси, містам необхідно вжити заходів щодо скорочення споживання м'яса зараз», - сказав старший науковий співробітник Greenpeace International Рейес Тірадо.
«Ми знаходимося в надзвичайній кліматичної ситуації, в значній мірі це підживлюється надмірним промисловим виробництвом і споживанням м'яса. Ми не можемо втрачати час. Ці міські лідери визнали, що вони здатні скоротити виробництво м'яса. Прийшов час для того, щоб інші міста швидко брали з них приклад», - йдеться в матеріалах ініціативи C40 Cities Climate Leadership Group.

Декларація була прийнята на Саміті мерів C40 в Копенгагені незабаром після того, як 7 жовтня на саміті C40 у Франції, 65 вчених звернулися до мерів всього світу з проханням скоротити кількість продуктів тваринного походження в шкільних меню. Зі свого боку мер Санта-Фе Алан Веббер недавно оголосив листопад «Місяцем освіти про веганство».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии