​Електрокарам дозволять їздити по смугах для громадського транспорту

У Раді зареєстровано законопроект №2532 щодо визначення електричних автомобільних транспортних засобів, зарядних станцій під них та створенню умов для переходу на екологічний транспорт до 2030 року.

Електрокарам дозволять їздити по смугах для громадського транспорту

Про це повідомляє телеграм-канал "Блог Юриста".

Даний законопроект розроблений з метою створення на законодавчому рівні сприятливих умов для стимулювання попиту на екологічний транспорт.

Основними завданнями законопроекту є розвиток мереж зарядних станцій через створення прозорих умов приєднання їх до мереж та виділення земель під них.

Так, Кабміну, зокрема, доручено до дня набрання чинності цього Закону тимчасово, до 31 грудня 2024 року, дозволити електричним автомобільним транспортним засобам, які оснащені спеціальними номерними знаками із зеленим кольором шрифту рух смугами виділеними для руху маршрутних транспортних засобів.

Міністерству енергетики та захисту довкілля України доручено внести зміни до своїх нормативно-правових актів, передбачивши норми, які тимчасово, до 31 грудня 2024 року встановлюватимуть обов'язкове обладнання нових (що будуються) автозаправних станцій, що знаходяться за межами міст, зарядними станціями автомобільних транспортних засобів.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Китай готовится к встрече Нового года

25 января в Китае официально наступит Новый годПраздничные мероприятия в стране продлятся с 25 января по 10 февраля, а выходные — с 24 по 30 января....

Це може бути цікавим

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Одкровення від Тимофія: як автор трудової реформи заганяє себе у пастку

Як відомо, автор проекту закону про працю заперечив в Facebook можливість звільнення без причини....

Загрузка...