​Дубілет анонсував запуск електронних довіреностей

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував запуск електронних довіреностей для громадян.

Дубілет анонсував запуск електронних довіреностей

Про це повідомляє телеграм-канал LegalHub.

- Уявіть собі, що ви оформлюєте у нотаріуса довіреність. Крім того, що він вам дає її на стандартному паперовому бланку, він також вам надсилає pdf-файл (поштою, у мессенжер чи на флешці) зі своїм накладеним електронним підписом, - написав він.

Дубілет додав, що ще однією важливою перевагою нововведення є те, що файли з електронними підписами набагато безпечніші, адже частина випадків рейдерства трапляються саме через підроблені бланки довіреностей.

- Можливо, в якийсь момент Мін'юст ухвалить, що для ризикових операцій паперові довіреності не підходять, а система прийматиме лише електронні. Це буде ще один крок у боротьбі з рейдерством, - додав він.

Міністр Кабміну також зазначив, що для впровадження цього рішення у нотаріусів вже є вся необхідна база, у тому числі і функція електронного підпису, який вони можуть накладати у декілька кліків на будь-які файли.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Суперфуд для сердца, глаз и красивой кожи

Авокадо - универсальный суперфуд, содержащий более 20 витаминов и минералов, которые помогают поддерживать организм здоровымАвокадо стал популярным диетическим п....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве установили новогоднюю елку

Главная новогодняя елка столицы на Софийской площади полностью установлено и украшена....

Загрузка...