Арештований нафтоперевалочний комплекс пішов з молотка: подробиці

СЕТАМ продав арештований Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 000 000 грн.

Арештований нафтоперевалочний комплекс пішов з молотка: подробиці

Про це повідомляє пре-служба Державного підприємства «СЕТАМ».

Арештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс продано за 200 000 000 грн.

На аукціон було виставлено майновий комплекс загальною площею 5471.5 кв.м., за адресами: Херсонська обл., м. Херсон, вул. Чайковського, 236; Херсонська обл., м. Херсон, вул. Нафтогавань, б/н (вул.Веселкова; вул. Сонячна; вул.Квіткова; вул.Радісна; вул. Лиманна).

- Це вже другі торги по цьому лоту. На перших, охочих купити актив не знайшлося, а на других ціна зросла майже до торгів без уцінки, - повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

На аукціон зареєструвалося і сплатило гарантійний внесок (понад 8 млн грн) 5 учасників, які активно торгувались між собою.

- Як ми і очікували лот зацікавив великих гравців на ринку. Завдяки конкурентним торгам заробили додатково майже 39 млн грн. Сподіваюсь після продажу підприємство буде ще активніше працювати на паливному ринку України, - наголосив Вишньов.

Арештований нафтоперевалочний комплекс пішов з молотка: подробиці

Довідка:

Хід торгів за посиланням: https://setam.net.ua/auction/383203

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Агентства з розшуку та менеджменту активів) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет з використанням інноваційної технології Blockchain. Система працює на всій території України з 2014 р.

Все новости экономики Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале. Читайте также:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Гончарук навал ключевые задачи Нормандского саммита

Прекращение огня и обмен удерживаемыми лицами – основные задачи, которые ставит перед собой президент Украины Владимир Зеленский на переговорах в «нормандском ф....

Це може бути цікавим

Французам запретили умирать по выходным

Мэр французской коммуны Грэль, расположенной в Луаре, Изабелль Дюжеле выпустила указ, в котором содержится запрет членам поселения умирать в выходные и праздничны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Экипаж American Airlines против футболки с надписью «Слава сатане»

Женщина считает себя оскорбленной По словам 49-летней Свати Руни Гоял, перед полетом из Флориды в Лас-Вегас к ней обратился член экипажа, который попросил ее принест....

Загрузка...