​У Києві ліквідовано нелегальний канал переправлення людей через український кордон

Киянку, яка організувала незаконне переправлення іноземців та українців через державний кордон України, викрили правоохоронці.

У Києві ліквідовано нелегальний канал переправлення людей через український кордон

Як повідомляє пресслужба поліції Києва, для реалізації схеми з незаконного переправлення людей через кордон жінка орендувала офіс, вона ж контролювала фінансові операції нелегального бізнесу. Загалом до складу групи входили четверо осіб, серед яких і працівники туристичних агентств.

Ці люди виготовляли підроблені довідки з місця роботи, довідки про заробітну плату та рух грошових коштів на банківських рахунках, які є підставою для отримання віз для в’їзду на територію України та виїзду за її межі, а також підшуковували клієнтів з метою подальшого незаконного їх переправлення через кордон.

За адресами мешкання причетних осіб, а також місцями розташування офісів, де ті здійснювали незаконну діяльність, правоохоронці провели п’ять обшуків.

Вилучено печатки товариств та кліше підписів, бланки свідоцтв та дипломів про отримання освіти, оригінали, копії та чисті бланки документів, які посвідчують особу, в тому числі з ознаками підробки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-картки, грошові кошти, предмети схожі на вогнепальну зброю та набої, а також інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність. Організатора злочинної діяльності наразі затримано у порядку ст. 208 КПК України. Щодо інших учасників групи тривають слідчі дії, - повідомили у прокуратурі поліції Києва.

У Києві ліквідовано нелегальний канал переправлення людей через український кордон

У Києві ліквідовано нелегальний канал переправлення людей через український кордон

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі. Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Штраф за нарушение пожарной безопасности увеличили в разы

Кабинет министров Украины увеличил максимальный штраф за нарушение правил пожарной безопасности со 170 до 8500 гривен....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​На сколько в Украине за год увеличились зарплаты – данные Госстата

На 11,3% увеличился реальный размер зарплаты в Украине в течение 2019 года, по сравнению с ноябрем 2019-го декабрьский показатель в среднем увеличился на 15,1%....

Загрузка...