​На Київщині побили та пограбували родину адвоката

Грабіжники, вдягнені у військову форму, увірвалися у приватний будинок адвоката Володимира Богатиря на Київщині. Невідомі побили та зв’язали членів його родини, у тому числі і дитину.

На Київщині побили та пограбували родину адвоката

Інцидент стався 8 листопада, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Порушено кримінальне провадження та розпочато активні розшукові дії спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання підозрюваних. Метою злочинців було залякати адвоката, його родину, отримати доступ до матеріалів адвокатських досьє та адвокатської таємниці. Тиск на адвокатів, порушення їх прав та гарантій професійної діяльності, на жаль, не мають належної реакції з боку правоохоронців, що у умовах неконтрольованого обігу зброї та розгулу злочинності, призводить до системного вчинення злочинів і створює суспільну небезпеку, - йдеться у повідомленні НААУ.

НААУ засудила вторгнення у житло та насильницькі дії щодо членів родини адвоката Володимира Богатиря. Інцидент пов’язують з його професійною діяльністю.

Представники організації закликали президента України, Генерального прокурора та Національну поліцію України відреагувати на порушення відносно адвоката, розслідувати напад на житло і родину адвоката.

Про чрезвычайные происшествия и ДТП читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Заседание нормандского саммита в Париже прервали для встречи Путина и Зеленского - Офис Президента Украины

Четырехсторонняя встреча закончилась раньше, чем предполагалось....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Как будут работать банки на Новый год?

НБУ определил регламент работы Системы электронных платежей и банковской системы Украины в новогодние дни: 25 декабря - выходной 26 и 27 декабря - работа продлена ....

Загрузка...