Київський симфонічний оркестр може залишиться на вулиці

Київський симфонічний оркестр може залишитися без репетиційної бази та зарплат для музикантів, бо міська влада доручила йому самостійно заробити 3 млн грн.

київський симфонічний оркестр

Фото: facebook.com/KyivS

Про цей деться у дописі на офіційній сторінці оркестру.

Оркестром керує Міністерство культури, а фінансує… міська влада. Через це ми вже кілька років «підвішені» у невагомості між двома світами. Міська влада фінансує нас дуже своєрідно – цього року нам «доручили» самостійно заробити більше трьох мільйонів гривень. Заробити, граючи Бартока, Шумана, Веберна, Равеля, Скорика, Івасюка, дитячі освітні програми для киян. Якщо ми не «знайдемо» ці гроші, затримка з виплати зарплат для 100 музикантів, яка вже є, буде збільшуватися. Зберегти оркестр за цієї ситуації неможливо! Якщо не підтримати оркестр зараз – нас виженуть з того приміщення, де ми зараз працюємо, де проводимо концерти ти дитячі проекти, - йдеться у повідомленні.

Тож артисти закликають міську владу змінити свою політику щодо культури. А поки цього не сталося, просять про фінансову підтримку.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Стало відомо, кого в Україні будуть штрафувати за російську мову

За публічні виступи російською мовою в Україні будуть штрафувати депутатів, чиновників, суддів, вчителів, військових і медиків....

Це може бути цікавим

​Милованов рассказал, почему укрепление гривны не привело к снижению цен

Повышение зарплат и других расходов в себестоимости сдерживает падение цен в Украине на фоне укрепления гривны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Жених опоздал на собственную свадьбу, поэтому невеста вышла замуж за другого

Жених опоздал на собственную свадьбу на несколько часов Согласно информации Times of India, вместо того, чтобы дойти до места проведения свадьбы в 2 часа дня, жених и вся ....

Загрузка...