Усе про кредити: Нацбанк створить онлайн сервіс для малого бізнесу

На порталі можна буде дізнатися де краще взяти кредит і під які відсотки

Національний банк України розробляє спеціальний інтернет-сервіс, на якому представники малого та середнього бізнесу зможуть знайти інформацію про всі кредитні програми, які надають українські банки та міжнародні фінансові організації.

Про це повідомила заступниця голови Національного банку Катерина Рожкова під час брифінгу з питань стрес-тестування українських банків.

“Є дуже багато програм для малого та середнього бізнесу. Ці програми є різні, у різних банках. Більше того, є багато пільгових програм, які надають міжнародні фінансові організації, але є дуже низький рівень обізнаності самого бізнесу про різні програми. Важко ходити по всіх сайтах, збирати цю інформацію. Тому ми плануємо зробити єдиний портал з усіма чинними програмами кредитування малого та середнього бізнесу”, – повідомила Рожкова.

Також вона додала, після запровадження цього порталу в Україні очікують на пожвавлення кредитування банками малих та середніх підприємств.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Найдено объяснение причины, по которой на талии появляется жир

Найдено объяснение причины, по которой на талии появляется т....

Це може бути цікавим

У Києві пройде архітектурний фестиваль Steel Freedom

Традиційно в рамках архітектурного фестивалю 30 листопада пройдуть презентації та захист робіт фіналістів STEEL FREEDOM у двох категоріях, голосування та визначення пер....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Пенсионный фонд Украины проверяет информацию в электронных пенсионных делах

Достоверность информации, которая была передана пенсионерами для электронных пенсионных дел, начал проверять Пенсионный фонд Украины....

Загрузка...