На розвиток українського туризму виділять 240 мільйонів

Цифра у 10 разів більша минулорічної

У Держбюджеті-2020 закладено 240 мільйонів гривень на розкриття туристичного потенціалу країни. Це стало відомо під час презентації допрацьованого проєкту Держбюджету, передає Zruchno.Travel.

Метою цих державних видатків є підвищення мобільності українців, щоб люди з одних регіонів могли побачили інші куточки України.

“Ми вкладаємо кошти в розвиток туристичного потенціалу. Розвиток туризму в Україні незаслужено був забутий. В окремих країнах світу він складає до 10% в структурі ВВП країни. В Україні це ще дуже низькі показники. Це неприйнятно”, – наголосили в уряді.

Також зазначають, що потрібні інвестиції у рекламу туристичного потенціалу України на зовнішніх ринках – для того, щоб Україну активніше відвідували іноземні туристи, привозили в країну гроші, купували тут товари та послуги – це стимулюватиме розвиток малого підприємництва і створюватиме робочі місця.

Загалом на креативні індустрії та розвиток культури у 2020 році уряд заклав на 23% більше коштів, ніж у 2019 році – 15,1 мільярда гривень.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Активисты: Системы распознавания лиц массово нарушают базовые права человека

С таким лозунгом вышли на пикет представители организации «Digital rights....

Це може бути цікавим

У КМДА розповіли, що закупатимуть шкільне харчування "по-новому"

У столиці з нового року почнуть діяти нові тендерні умови для замовлення послуг організації харчування у школах....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Авиадоставка из Китая: особенности и преимущества

Самый быстрый транспорт – воздушный, поэтому именно его используют при организации срочных командировок и важных бизнес-встреч....

Загрузка...