Яка зарплатня у Андрія Богдана: цифри

Керівник Офісу президента Андрій Богдан за жовтень отримав заробітну плату в сумі 39 258 грн.

Про це повідомили в Державному управлінні справами, передає 112.ua. Там детально пояснили, з яких надбавок складається зарплата чиновника.

“Керівнику Офісу президента України Богдану А. І. в жовтні 2019 року нарахована заробітна плата в сумі 39 тис. 258 грн, в тому числі посадовий оклад – 16 тис. 363 грн, надбавка за вислугу років – 4 тис. 418 грн, надбавка за роботу в умовах режимних обмежень – 3 тис. 272 грн, надбавка за інтенсивність праці – 9 тис. 818 грн та інші виплати (премія, індексація грошових доходів) – 5 тис. 385 грн. з нарахованої заробітної плати сплачено податки і збори відповідно до чинним законодавством в сумі 7 тис. 655 грн”, – повідомили в Держуправлінні справами.

При цьому зарплата Богдана виявилася більшою, ніж зарплата президента України Володимира Зеленського. Повідомляється, що за жовтень Зеленський отримав заробітну плату в сумі 28 тис. грн.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Китайская" Tesla: что известно

Начало выпуска машины Tesla Model 3 на мощностях китайского завода Gigafactory 3 считают чудом....

Це може бути цікавим

​В Индии начали продавать воздух

Кислородные бары – новый бизнес, который набрал популярность в Индии в связи с критическим положением с загрязнением воздуха....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В МИД заявляют о наличии "плана Б" по решению проблем Донбасса

Министр иностранных дел Вадим Пристайко сообщает, что альтернативой "Минским соглашениям" может быть операция по поддержанию мира, которая не предусмотрена "Минск....

Загрузка...