Основні тези Володимира Зеленського на Київському міжнародному економічному форумі

У столиці проходить шостий міжнародний економічний форум. На його відкритті виступив президент.

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 8 листопада, виступив з промовою на Київському міжнародному економічному форумі.

Зокрема, він назвав необхідні для розвитку України чинники: рівні правила гри для всіх, очищення судової системи, подолання корупції, діджиталізація, реформа освіти, життєво важливі для економіки закони.

  • Ми чудово розуміємо, що нам потрібно. Це рівні правила гри для всіх, очищення судової системи, подолання корупції, діджиталізація, реформа освіти відповідно до викликів ХХІ ст., життєво важливі для економіки закони. Щодня разом з Урядом та Парламентом ми втілюємо все це у життя.
  • Люди – наш найбільший капітал. Це те, чим ми пишаємось і що надає нам конкурентну перевагу. Бо сучасна глобальна економіка фактично є економікою талантів.
  • Інвестуйте в нашу молодь, українські стартапи, малий та середній бізнес. І пам’ятайте: сьогодні Україна – це алмаз, який потребує огранювання із внутрішніх реформ та зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом у центрі Європи.

Довідка:

Київський міжнародний економічний форум 2019 (КМЕФ) вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, присвяченою актуальним для економічного розвитку країни питань. Захід проходить на найвищому рівні за участю представників українського уряду і парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів. Також очікується участь особливого гостя, мільярдера зі списку Forbes, ім'я якого дізнаються на відкритті Форуму.

Основні тези Володимира Зеленського на Київському міжнародному економічному форумі

Як повідомлялося, Володимир Зеленський записав другий відеоблог

Так він прокоментував "ганебні переписки". В той де час, за словами глави держави, робота президента втомлива не тільки для нього, а й для сім'ї.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що через виснажливу роботу президента у кінці вечора він з людини перетворюється в організм. Відповідне відео, записане за кермом електрокара Tesla, він опублікував на каналі в Youtube.

- До цієї роботи, до цього звикнути не можна. Люди як кажуть: до доброго швидко звикаєш, а це реально життя дуже складне, дуже складна професія, яка забирає всі сили, час та іноді бажання. В кінці вечора з людини перетворюєшся в якийсь організм, який не хоче думати, робити, навіть не розуміє іноді про що говорить сім'я, — сказав Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський задекларував мільйон гривень доходів.

Згідно з декларацією, 28 жовтня президент отримав 902 454 грн. доходу від надання в оренду майна (якого саме - не вказано) іноземним громадянам.

Як повідомлялося, після вступу на посаду Зеленський вказав в декларації 9,2 млн грн річного доходу, в тому числі зарплата склала 4,1 млн грн. Його дружина отримала за рік 5,5 млн грн доходу.

Володимир Зеленський записав другий відеоблог

Також він задекларував кілька квартир в Києві, квартиру дружини в Криму і кілька об'єктів нерухомості за кордоном.

Серед іншого у подружжя є по кілька цінних годин марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі - LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. У минулому році у дружини Зеленського був ще і BMW.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українців хочуть звільнити від податку на депозити

Народний депутат Сергій Штепа пропонує скасувати податок на доходи від банківських депозитів, вважаючи, що це рішення сприятиме зниженню кредитних ставокДепутат ....

Це може бути цікавим

Имунная система долгожителей позволяет им избегать рака

Необычный состав иммунной системы сверхдолгожителей позволяет им избегать болезней, в частности, рака и инфекций вообще....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київський півмарафон став четвертим у світі півмарафоном із Silver Label

Київський півмарафон отримав статус Silver Label від World Athletics – міжнародної асоціації, яка об'єднує 214 легкоатлетичних федерацій з усього світу....

Загрузка...