​Депутати пропонують дозволити податковій закривати «сплячі» ФОПи

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2274, яким пропонують дозволити податковим органам ініціювати процедуру ліквідації фізичних осіб-підприємців, які не провадять жодної діяльності та не платять податки.

Депутати пропонують дозволити податковій закривати «сплячі» ФОПи

Про це повідомляє телеграм-канал "Блог юриста".

- Законопроєкт направлений на врегулювання питання обліку так званих «сплячих» ФОПів. Зокрема, проєктом закону пропонується запровадити процедуру припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності, — йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Ліквідовувати ФОПи зможе державний реєстратор за зверненням податкових органів у тому разі, якщо такий ФОП не здійснював жодної діяльності протягом 6 місяців та не платив податків.

Депутати сподіваються, що у разі ухвалення цього законопроєкту податківці зможуть закрити непрацюючі ФОПи, що зменшить навантаження щодо обліку та контролю за ними зі сторони держави.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине собрали рекордный урожай зерновых - Минагрополитики

На 12 ноября этого года в Украине уже собрали 70,8 млн тонн зерна с площади 14,6 млн га (96%) при средней урожайности 48,4 ц/га....

Це може бути цікавим

​В «Слуге народа» не видят оснований для проведения выборов на Донбассе в ближайшие 2-3 года

Оснований для проведения выборов на временно неподконтрольных Украине территориях Донецкой Луганской областей в ближайшие 2-3 года нет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве в многоэтажке вспыхнул пожар, погиб мужчина

Один человек погиб в результате пожара, который произошел в жилом доме, расположенном в Святошинском районе Киева....

Загрузка...