​У Раді зареєстрували законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

У Верховній Раді України зареєстрували урядовий законопроєкт №2285 про державне регулювання у сфері грального бізнесу, який фактично легалізує цей вид діяльності в Україні.

У Раді зареєстрували законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

- Урядовий законопроект має на меті комплексно впорядкувати діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор, — повідомляють у Кабміні, цитує телеграм-канал "Блог юриста".

Зазначається, що законопроєктом передбачається, що організовувати діяльність з грального бізнесу можна буде лише у готелях, що мають 3-5 зірок, а казино організовувати дозволять лише у 5-зіркових готелях.

Діяльність з грального бізнесу пропонують обов'язково сертифікувати, паралельно посиливши відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії.

- Легалізація грального бізнесу також дозволить бюджету отримати до 5 мільярдів гривень, проте остаточні цифри очікуваних надходжень до бюджету залежатимуть від того, у якій редакції депутати приймуть закон, — повідомляють у Кабміні.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Минэнерго назвали неприемлемым предложение Газпрома по транзиту газа

Предложение российского «Газпрома», предполагающее отказ обеих сторон от взаимных претензий в арбитраже и прекращение всех судебных тяжб взамен на продление или ....

Це може бути цікавим

Скільки у жовтні заробили Зеленський та керівники ОПУ

Володимир Зеленський отримав зарплатню у розмірі 28 тисяч гривень....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Модные и красивые туфли для любого события

Туфли - основа женского гардероба....

Загрузка...