Робот-обіймашка. Учені пропонують альтернативу безсонню

Кожна третя доросла людина має проблеми зі сном - учені

Вчені розробили спеціального робота для обіймів уві сні. Пристрій чимось нагадує великий арахіс. Однак сама така форма - зручна, для того, щоб його обіймати. Творці робота з Нідерландів запевняють, що у нього крім здатності знижувати рівень стресу і дарувати комфорт уві сні, є і чисто лікувальні функції. Зокрема, він ефективний при боротьбі з безсонням.

Наприклад, цей робот може уповільнювати дихання людини за рахунок стимулювання ритмів, до яких людський організм натуральним чином адаптується. Робот також грає розслаблюючу медитативну музику, колискові, імітує звуки серця, як у живої людини або видає голоси живої природи. Все це потрібно для того, щоб відвернути від різного роду думок, які заважають спати. Стверджується, що все це допомагає набагато швидше заснути, а сам сон в обіймах з роботом рідше переривається, буває більш освіжаючим, глибоким і якісним.

Дослідження показують, що кожна третя доросла людина на нашій планеті недостатньо висипається. Нам зазвичай рекомендують спати по 8 годин щоночі, але не у всіх це виходить через напружений графік роботи, домашні справи, а також вплив комп'ютера, смартфона і підвищений рівень стресу. Багато хто не може заснути через вихор різних думок, що проносяться в голові. Саме для боротьби з цим явищем і призначений робот-обіймашка, який заспокоює, відволікає, розслабляє і занурює в сон. Стверджується, що в його ефективності вже переконалася ціла група лікарів-сомнологів.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Антитренд. От каких вещей стоит избавиться

Все в нашем мире живет, радуется, а потом стареет и отходит....

Це може бути цікавим

Как ухаживать за руками зимой

Морозы делают своё дело: кожа рук становится сухой, обветренной, красной, раздражённойКак правильно ухаживать за руками зимой, рассказывает портал MedikForum....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Єдиний номер для всіх екстренних служб. В Україні планують новацію

В Україні хочуть перевести всі екстрені служби на один номер “112”Перехід на єдиний номер необхідний для адаптації до норм ЄС....

Загрузка...