У Росії продовжують спрощувати процедуру видачі громадянства українцям

Українцям автоматично надають статус носіїв російської мови

Статус носія російської мови дає право отримати посвідку на проживання в Росії, а також громадянство в спрощеному порядку.

Про це пише Gazeta.ru

Уряд Російської Федерації схвалив визнання громадян України носіями російської мови без іспитів і вніс відповідний законопроект до Держдуми. Про це повідомляє прес-служба російського уряду.

Повідомляється, що після затвердження відповідного закону українці зможуть отримати статус носіїв російської мови без складання іспитів. Норми закону також будуть поширюватися на громадян Білорусі.

Зазначимо, статус носія російської мови дає право отримати посвідку на проживання в Росії, а також громадянство в спрощеному порядку. Йдеться про те, що власникам такого статусу не потрібно проживати в країні п'ять років, щоб отримати паспорт.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренд холодного сезона. В моде природный цвет волос

Окрашенные волосы свидетельствуют о том, что девушка экспериментирует и ищет идеальный цвет....

Це може бути цікавим

Загадкова смерть 12-річної дитини

НП сталася вночі, в місті ШосткаПро смерть 12-річного хлопчика до поліції повідомив фельдшер бригади «швидкої допомоги»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Більшість українців, що працюють у Польщі зайняті фізичною роботою - дослідження

Перекази від заробітчан, які працюють в Польщі, у другому кварталі 2019 року становили 4 млрд злотих, із них 85,7% переказів відправили до України....

Загрузка...