Де найбільше зареєстровано пенсіонерів переселенців на Луганщині

У середньому пенсіонери переселенці на Луганщині отримують більш ніж 3,5 тисячі грн.

У Луганській області в органах Пенсійного фонду України (ПФУ) на обліку перебувають 141,6 тис. Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) пенсіонерів. Про це на брифінгу для ЗМІ повідомила начальник Головного управління ПФУ в Луганській області Ольга Шарунова, передає прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

За її словами, найбільша чисельність ВПО зареєстрована в об'єднаних управліннях ПФУ Біловодського (30 тис. 571 осіб), Марківського (27 тис. 262), Старобільського (26 тис. 695) районів.

В цілому, за даними Шарунової, зараз виплата пенсій в області здійснюється 339 тис. 382 пенсіонерам. За 9 місяців на фінансування пенсій спрямовано понад 11 млрд грн, що на 1,25 млрд грн більше минулорічного показника.

Начальник ГУ ПФУ в Луганській області зазначила, що протягом поточного року проведено 4 планових перерахунки пенсій. Це дозволило збільшити пенсійні виплати. Середній розмір пенсій цивільних пенсіонерів становить 3 654,95 грн.

Ще одним важливим напрямком діяльності органів ПФУ є підготовча робота до проведення ретроконверсії - переклад всіх паперових справ в електронні. Зараз вже підготовлено до цього процесу більш 192 тис. Пенсійних справ. Ретроконверсія розпочато з 1 жовтня.

Нагадаємо, в Луганській області органи ПФУ виплатили 896 переселенцям боргів по пенсіях на загальну суму 7,3 млн грн.

Всі новини про пенсії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Николас Кейдж сыграет Николаса Кейджа в фильме про Николаса Кейджа

Актеру идея очень понравилась Переговоры о запуске в производство драмы под названием «Невыносимая ноша огромного таланта» находятся на финальной стадии, перед....

Це може бути цікавим

Шопоголизм хотят признать отдельным психическим расстройством

Немецкие психиатры уверены, что шопоголизм пора признать психическим расстройством на уровне пристрастия к азартным играмНыне ситуация усугубилась возможностью....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинцы чаще совершают онлайн покупки в рассрочку

Каждый месяц украинцы покупают в интернет-магазинах товаров в рассрочку на сумму в 300 млн грн....

Загрузка...