Паралізований іспанець створив портал для людей з інвалідністю та надихає їх своїм досвідом

У 2008 році з Франсиско Зуасті стався нещасний випадок на робочому місці, під час якого він зламав шию, що призвело до паралічу і подальшої інвалідності. Час і сила волі допомогли йому адаптуватися до нової ситуації, однак протягом багатьох років йому не вдавалося знайти необхідну інформацію щодо життя інвалідів або потрібні поради зважаючи на його стан. Так у нього з'явилася ідея зі створення інформаційного порталу для людей з інвалідністю.

Коли Зуасті почав досліджувати тему паралічу, він не міг знайти думки та історії людей, які з цим живуть. З цієї причини, протягом п'яти років після травми, мотивований своїм захопленням подорожами і спортом, він почав розповідати в інтернеті про свій досвід, щоб надихнути інших на зміну життя.

«Для багатьох інвалідів подорож - це дуже страшна річ через відсутність доступного середовища і докладної інформації про найбільш зручні маршрути. Я подорожував практично кожен місяць, ділився порадами і доводив людям, що можна впоратися з цими обмеженнями», - розповідає засновник сайту.

У 2013 році він створив групу в Facebook, де об'єднав практичну інформацію про установи, послуги та міську інфраструктуру з особистими мотивуючими історіями з життя.

У 2018 році, коли число передплатників його групи перевищила 600 000 осіб, Заусті вирішив запустити сайт tododisca.com, який в кінцевому підсумку перетворився в спеціалізований медіа-портал.

«У нас є журналісти і автори, які пишуть щодня. Крім того, я сам вношу щоденний внесок в створення контенту, проводжу переговори з різноманітними установами, готовими надати інформацію та послуги, а також відповідаю на запитання передплатників», - ділиться він.

Зараз він розробляє систему консалтингу по побутовим та юридичних питань для людей з інвалідністю. Крім практичної інформації, на новому веб-сайті щодня публікуються новини про здоровий спосіб життя, нові проекти, талановитих людей і цікаві місця.

Франсиско Зуасті особливо пишається тим, що йому вдалося стати прикладом для інших людей, що опинилися в схожій складній ситуації, надихаючи їх на нові проекти, подорожі і життя, повне щасливих моментів і можливостей.

Як людина, що продовжує подорожувати, Зуасті готує інформацію, присвячену спеціальними маршрутами для людей з обмеженими можливостями. Він вимагає зміни моделі взаємовідносин між державою і інвалідами, що дозволить цим людям робити більший внесок в життя суспільства.

«У нас є таланти і можливості, тому ми також можемо вносити свій вклад в розвиток суспільства і приватних креативних проектів. Ми не повинні дозволяти світу обмежувати нас», - заявляє він.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Известная певица из Великой Британии сняла клип на Троещине

Основной локацией клипа стал пустырь на Троещине....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевский метрополитен продлит работу 14 октября

Киевская подземка будет работать на час дольше....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...