Майже 80% співробітників вважають, що керівникам платять занадто багато

Більшість американців впевнені, що топ-менеджери не мають права отримувати десятки мільйонів доларів на рік, не працюючи при цьому стільки ж годин, скільки інші співробітники

За даними The Guardian, генеральні директори провідних американських компаній в 2018 році заробили близько $ 17,2 млн. Це в 278 разів більше, ніж середня зарплата їхніх співробітників. Крім того, з 1978 року зарплати топ-менеджерів зросли більш ніж на 1 тис.%.

Як зазначає Forbes, більшість працівників США вважають, що керівники не мають права отримувати десятки мільйонів доларів на рік. Згідно з опитуванням постачальника ПО для управління компенсаціями beqom, 78% американців упевнені, що гендиректорам платять занадто багато в порівнянні з іншими працівниками.

У 2018 році схоже опитування провела дослідницька британська компанія Ipsos MORI. Тоді 63% опитаних з Німеччини заявили, що начальники не можуть заробляти більше, ніж звичайні працівники, тому що вони не працюють так само довго і старанно. При цьому німецькі топ-менеджери отримують набагато менше, ніж їх колеги з США, - близько $ 8,5 млн на рік.

«Люди, які стверджують, що зарплати керівників дуже високі, демонструють те, що я називаю "мисленням працівників", - говорить автор книг «Еліта багатства і Сила капіталізму» Райнер Цітельман. - Вони вважають, що зарплату слід визначати на основі проведених на роботі годин».

За словами Цітельмана, такий підхід не пыдходить для топ-менеджерів і підприємців. Зарплата гендиректорів насамперед залежить від вартості акцій їх компаній, пояснює експерт.

«Найбагатші люди в світі - ті, кому належать кращі ідеї, що стали продуктами або послугами, які задовольняють потреби сотень мільйонів або навіть мільярдів людей», - міркує Цітельман.

Кількість робочого часу і кваліфікація не мають особливого значення при визначенні зарплати керівників вищої ланки. Роль грають лише попит і пропозиція, як і при оплаті праці елітних спортсменів, зазначає експерт.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Наречений покинув кохану, яка заради весілля влізла в борги

У житті британської підданою Розанни Томас настали не найкращі дні....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Італійські бари замінять пластикові трубочки на макарони

Італійські бари ввели нову моду - замість звичних пластикових соломинок до коктейлю на Апеннінському півострові стали подавати довгі макарони "букатіні"Цю ініціа....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

11-річна дівчинка з Прикарпаття здійснила суїцид після бійки батьків

На Івано-Франківщині поліція розслідує обставини самогубства неповнолітньоїПоліція Прикарпаття встановлює обставини смерті 11-річної дівчинки, яку знайшли мертв....

Загрузка...
Загрузка...