Дослідження: робота в офісі призводить до погіршення зору у 56% людей

Про це йдеться в спільному дослідженні виробника лінз Essilor і компанії HeadHunter

У 71% «білих комірців» професійна діяльність пов'язана із зоровими навантаженнями. 75% офісних співробітників розповіли, що відчувають особливе навантаження на очі, ще 55% переживають зорову втому в кінця дня. Про зниження чіткості зору повідомили 56% працівників офісів.

Серед представників робітничих професій тільки 42% розповіли, що їх діяльність пов'язана з великими навантаженнями на зір. 35% скаржаться на втому очей в кінці дня, 43% відзначають зниження чіткості. При цьому 42% «синіх комірців» говорять про високому навантаженні на очі у вільний від роботи час, тоді як у «білих» ситуація діаметрально протилежна - 59% з них змушені напружувати очі саме в робочий час.

Автори дослідження також склали антирейтинг професій, представники яких відчувають найбільше навантаження на очі. Серед них: бухгалтери та фінансисти (90%), представники сфери закупівель (87%), банкіри (83%), юристи (80%), маркетологи, піарники та фахівці з реклами (80%). Найменш напружена робота, на думку респондентів, у робочого персоналу (70%) і в ресторанно-готельної сфері (50%).

«Більше половини опитаних замислюються про профілактику проблем із зором, і частіше це саме офісні працівники. Також одна з позитивних тенденцій - інтерес до свого здоров'я молодих людей до 20 років. Ну а найбільш відповідально підходять до питання здоров'я очей жінки».

Також в ході дослідження з'ясувалося, що одна з найбільш частих проблем із зором - короткозорість. З нею зіткнулися більше половини опитаних.

Але є і хороші новини. Ряд професій, навпаки, ніяк не впливає на здоров'я очей. Працівники з відмінним зором найчастіше зустрічаються в автомобільному бізнесі (60%), транспортно-логістичної сфері (54%), видобутку сировини (53%), сфері безпеки (52%) і серед робочого персоналу (52%).

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні святкуватимуть Покрову Пресвятої Богородиці

Традиційно кожного року 14 жовтня православна церква відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У маршрутки на ходу відвалились колеса

В автобусах і вантажівках на шасі ГАЗель таке трапляється, пояснили в профспілці перевізників Дніпра У Дніпрі в районі Краснопілля маршрутне таксі №55 на ходу втр....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як отримати субсидію в Україні?

Зазвичай наділяються допомогою пенсіонери, багатодітні/неповні сім'ї, незаможні, позбавлені трудового місця, інваліди на групі, військовіУряд встановлює певний л....

Загрузка...
Загрузка...