Станіслава Шевчука відновлено на посаді голови Конституційного Суду України

Окружний адміністративний суд міста Києва щойно задовольнив позов Станіслава Шевчука до Конституційного Суду України і відновив його на посаді голови цього Суду.

Станіслава Шевчука відновлено на посаді голови Конституційного Суду України

Рішення суду підлягає негайному виконанню у цій частині і тепер у нас в країні відразу два голови Конституційного Суду, повідомляє телеграм-канал Голос Закону.

Новину підтверджує радник Шевчука Денис Невядомский в Facebook.

Раніше суд зупиняв провадження у справі до вирішення заяви про відвід судді, яку було подано представниками відповідача. Вивчивши дану заяву, суд дійшов висновку про її необґрунтованість та ухвалив відмовити у її задоволенні.

Повідомляється, що Станіслав Шевчук у своєму позові просив суд визнати протиправними дії Конституційного Суду України щодо незаконного його звільнення з посади судді КСУ.

Також позивач просив визнати протиправною та скасувати Постанову Конституційного суду України, що була ухвалена 14 травня про його звільнення з відповідної посади судді.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В «Азове» отреагировали на инициативу Конгресса США признать полк террористической организацией

Предложение Конгресса США внести полк "Азов" в список террористический организаций члены формирования расценивают как информационную атаку на Украину....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Автомобилисты будут оформлять номера самостоятельно, а цены вырастут в разы

Автомобильные номера перестанут выдавать в сервисных центрах МВД....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Некоторых депутатов партии «Слуга народа» хотят проверить на детекторе лжи

Всем депутатам партии «Слуга народа», которые состоят в финансовом комитете Верховной Рады, необходимо пройти проверку на детекторе лжи....

Загрузка...
Загрузка...