Зеленський підписав закон про зміни правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності

Закон направлений на вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності відносно правової охорони географічних зазначень.

Зеленський підписав закон про зміни правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень» № 123-ІХ, впроваджений Верховною Радою України 20 вересня 2019 року.

Закон направлений на вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності відносно правової охорони географічних зазначень шляхом внесення відповідних змін до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про охорону прав на зазначення походження товарів», Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито».

Ухвалення цього закону вплине на адаптацію актів національного законодавства до права Європейського Союзу, а також виконання зобов’язань, взятих Україною відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Донеччині вандали зіпсували могили українських вояків

На кладовищі в м Бахмут на Донеччині вандали зіпсували надгробки на могилах воїнів, які загинули в боях за визволення Донбасу від російських окупантів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве отец оставил ребёнка в машине на 2 часа одного

Чтобы освободить ребёнка, пришлось разбить стекло....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...