Нас всіх порахують, а обійдеться це бюджету у майже 3,5 млрд грн

У Міністерстві фінансів повідомляють, що в проекті державного бюджету-2020 на статистичні дослідження планується витратити 3,4416 млрд грн.

Майже вся зазначена сума буде витрачена на перепис населення. Частину грошей - 10,6 млн грн. витратять й на інші спостереження. Зокрема, наступного року продовжиться регулярне дослідження умов життя домогосподарств.

Про це інформує міністерство фінансів.

Щоб мотивувати домогосподарства брати участь в дослідженні, кожне з них буде щоквартально отримувати виплати за ведення записів про доходи та витрати. Такі виплати проводилися і раніше, в 2019 році в бюджеті було закладено 5,5 млн грн на ці витрати, а в 2020 році можлива сума виплат зросте до 7,3 млн грн.

У Міністерстві фінансів відзначили, що робота з даними, отриманими в ході таких досліджень, є єдиним способів визначити і спрогнозувати вплив соціальної та економічної політики на рівень соціальної захищеності та фактичне економічне зростання.

Таким шляхом можна отримати інформацію про доступ громадян до товарів і послуг, про те, як змінюються показники в залежності від типу домогосподарства або населеного пункту.

Міністерство фінансів, Держстат і Міністерство розвитку економіки вважають за потрібне відкрити для всіх експертів доступ до знеособлених мікроданих про умови життя українських домогосподарств.

Нагадаємо, що Верховна Рада 18 жовтня розгляне в першому читанні проект державного бюджету України на 2020 рік.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Жителям оккупированных территорий хотят изменить процедуру выплат пенсий

Процедуре выплаты пенсий жителям оккупированных территорий могут упростить....

Загрузка...
Загрузка...