Китайський фермер виростив свиню вагою з білого ведмедя, тому що в країні не вистачає м'яса

У південній китайській провінції Гуансі фермер виростив свиню, яка важить як полярний ведмідь

Про це пише Bloomberg.

Тварина важить близько 500 кг і є частиною цілого стада, власник якого навмисно розводить величезних свиней. Після забою деяких з них вдається продати за 10 тис. юанів (близько $ 1400.), що в три рази перевищує середній щомісячний дохід в столиці провінції Гуансі, де проживає Пан Конг, власник ферми.

Високі ціни на свинину в північно-східній частині Китаю спонукають фермерів розводити свиней вагою від 175 до 200 кг. Звичайна вага тварини коливається в межах 110-125 кг.

Тенденція вирощування великих свиней не обмежується конкретними регіонами, а поширюється по всьому Китаю. Це пов'язано з африканською чумою. За даними Bloomberg, їй в два рази вдалося скоротити кількість тварин по всій країні. У зв'язку з епідемією ціни на свинину в Китаї злетіли до рекордних рівнів. Це змусило уряд спонукати фермерів збільшити виробництво для стримування інфляції.

Однак вирощуванням великих свиней займаються не тільки приватні китайські фермери, а й великі виробники м'яса. За словами Лін Гуофа, старшого аналітика консалтингової компанії Bric Agricroup Group, великі ферми зосереджені на тому, щоб збільшити свій прибуток як мінімум на 14%. За словами співрозмовника Bloomberg, середня вага свиней на забій у провідних виробників зріс на 30 кг - до 140 кг. Це може збільшити прибуток підприємців більш ніж на 30%.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На месте прорыва дамб в Красноярском крае нашли сейф с 18 кг золота

На золото намерены наложить арест для возмещения возможных исковых требований со стороны потерпевших Сотрудники МЧС нашли сейф с золотом в одном из помещений, ра....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Листопад у Київській опері: must see&listen

9 листопада - «Набукко» (Дж....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрязнение воздуха в Киеве выше, чем показатели столицы Китая - Пекина

Загрязнение воздуха в Киеве, по данным ресурса AirVisual выше, чем показатели столицы Китая - Пекина....

Загрузка...
Загрузка...