У платіжках за електроенергію не будуть вказувати суму компенсації за рахунок субсидії

З 1 жовтня в Україні стартував процес монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг

В компанії «Київські енергетичні послуги», у платіжках за жовтень, які в листопаді отримають споживачі, вже не буде окремо вказана сума компенсації, інформує Ukr.Media.

«Всі необхідні дані по нарахованих пільгах постачальнику електроенергії надасть управління соціального захисту населення. Тому громадянам не потрібно особисто звертатися в компанію, щоб підтвердити своє право на отримання пільг», — говорить директор компанії Віктор Мельников.

Українці, які мають право на пільги, можуть отримати їх:

  • Готівкою в «Ощадбанку».

Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою в органи соціального захисту населення. В такому випадку, в платіжці буде відображена вся сума за спожиту електроенергію, без урахування пільг. Саме її, у повному обсязі, повинен сплатити клієнт.

  • В безготівковій формі.

Управління соціального захисту населення щомісяця буде формувати реєстр нарахованих пільг та передавати їх для перевірки в Міністерство соціальної політики України. Вони, в свою чергу, будуть направляти дані в «Ощадбанк» для переказу коштів на рахунки клієнтів. У платіжках таких клієнтів сума за спожиту електроенергію буде автоматично зменшена на розмір пільг.

Постачальник нагадує: для призначення субсидії необхідно своєчасно оплачувати рахунки за електроенергію. Оскільки заборгованість на суму від 340 грн. (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) є підставою для відмови органами соціального захисту у наданні субсидії.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У закладах професійної освіти цього року недобір у 15%

До закладів професійної освіти цього року було зараховано 104 384 вступники....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Сколько выходных ждет украинцев на новогодние праздники

Четыре выходных дня могут ждать украинцев в связи с новогодними праздниками....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кількість хворих на рак зростає. Учені назвали цифру

За останні 10 років захворюваність на рак в світі виросла на 33 відсотки Міжнародна команда вчених оцінила скільки людей в світі хворіють іхный вік, які з видів раку....

Загрузка...
Загрузка...