В Україні стало менше продуктових магазинів

Торгових точок стало на 20% менше, ніж рік тому

В Україні відкривається все менше продовольчих магазинів. Так, якщо за перше півріччя 2017 року відкрилося 229 магазинів, то в цьому році лише 201. Про це повідомили у дослідницькій компанії GT Partners Ukraine, інформує Ukr.Media.

«За перші 6 місяців 2018 року в Україні мережеві продовольчі оператори України відкрили 201 магазин, при цьому 160 з них були абсолютно новими, а решта змінили вивіску іншої торговельної мережі в результаті процесу ребрендингу або операції по поглинанню», - йдеться в повідомленні.

Крім того, що торгові точки відкриваються все рідше, кількість закритих магазинів зростає. За даними Держстату, на 1 січня 2017 року в країні було 38 439 тис. торгових точок, тоді як на 1 січня 2018 року цифра скоротилася до 32 662. Правда, тут мова йде про всі підприємства, основний вид діяльності яких - це роздрібна торгівля.

Директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко каже, що на таке становище впливає купівельна спроможність українців.

«Чим менша купівельна спроможність у людей, відповідно, тим менше магазинів потрібно, щоб забезпечити людей тими товарами і продуктами, які вони хочуть придбати. Наприклад, офіційна статистика за минулий рік показала, що торгових точок стало на 20% менше, ніж рік тому», - пояснює Дорошенко.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Жительница Великобритании родит 22-го ребенка

Жительница Британии Сью Рэдфорд ждет 22-го ребенка, хотя обещала больше не рожатьОб этом 20 октября семейство сообщило на своем YouTube-канале, сообщают Риа Новости В пр....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Депутат от "Слуги Народа" сообщил, что из фракции собираются исключить 2-х мажоритарщиков

Александр Дубинский сообщил, что в понедельник будет собрано экстренное заседание фракции "Слуга Народа"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Suzuki показала автомобиль для мам

Японский автопроизводитель совместно с компанией, занимающейся производством товаров для самых маленьких, построил необычный вэн....

Загрузка...
Загрузка...