Україна отримала від ЄС ще 12 млн євро

ЄС направив більше 12 млн євро в державний бюджет України, щоб допомогти реалізувати реформу державного управління і зробити процедури відбору держслужбовців більш прозорими

Посол Матті Маасікас підкреслив, що ЄС продовжує фінансово підтримувати Україну. На його думку, реформа державного управління є ключовою.

Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні

Програма бюджетної підтримки від ЄС розрахована на 90 млн євро в цілому. Це частина комплексної допомоги, яку ЄС надає на реалізацію реформи.

В комплекс входять також технічна допомога урядовим установам у розмірі 14 млн євро і підтримка Української архітектури реформ в розмірі 27 млн євро, яку ЄС здійснює спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЄС перераховує гроші в український бюджет на певних умовах. Загальна сума коштів, перерахованих раніше, без урахування цього перекладу – 25 млн євро.

Якщо уряд покаже, що серйозно налаштований реалізовувати Стратегію реформування державної служби відповідно до Закону про державну службу, а також виконає ряд спеціальних вимог, серед яких – прийняття Закону про загальну адміністративну процедуру, то Україна в 2020 і 2021 роках зможе отримати ще два транші. Розмір кожного з траншів – 20 млн евро.

Нагадаємо, що з 2014 року Євросоюз направив в Україну понад 15 млрд євро в форматі грантів і позик для підтримки реформ.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Не делайте этого, если вы собрались идти к врачу

Почему к врачу лучше идти без дезодоранта и без маникюра? Ответ на этот вопрос дали немецкие медицинские эксперты на портале Focus OnlineПо словам специалистов, некотор....

Загрузка...

Це може бути цікавим

За слишком откровенное бикини - штраф

Полицейские оштрафовали туристку на филиппинском пляже за слишком откровенное бикиниОб этом сообщает The Sun....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, сколько в Украине изъяли мелких монет

Монеты номиналами 1, 2 и 5 копеек начали изымать из обращения с 1 октябряЗа первые 10 дней октября из обращения изъяли почти 5 млн штук монет мелких номиналов....

Загрузка...
Загрузка...