З 1 жовтня введено стандарт IBAN для банківських рахунків

З 1 жовтня 2019 року почали діяти міжнародні номери банківських рахунків – IBAN.

З 1 жовтня введено стандарт IBAN для банківських рахунків

У зв’язку з цим Державна фіскальна служби України заявила, що вводяться нові рахунки для оплати податково і зборів до державного та місцевих бюджетів, про це повідомляє сайт Kvadra Invest.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Національного банку України № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», з 5 серпня банки відкривають клієнтам нові рахунки відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.

За стандартом IBAN банківські рахунки складаються з 29-ти буквено-цифрових символів.

Як повідомляє прес-служба Державної казначейської служби, що рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN діють з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Довідка:

IBAN (англ. International Bank Account Number) — міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту № 13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Кабмин обязал «Нафтогаз» поставлять газ на Донбасс без учета долгов ОРДЛО

Поставлять газ потребителям в Донецкой и Луганской областях, не учитывая долги за топливо подразделений, расположенных на временно неподконтрольной украинской в....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Судьба пострадавших украинских моряков, членов экипажа судна Bourbon Rhode - неизвестна

По словам уполномоченной Верховной Рады Украины по правам человека Людмила Денисова, судьба Андрея Измаильского, Александра Коршикова, Вячеслава Ковальчука, Евге....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Разработан разлагаемый "пластик"

Выпускница Университета Сассекса (Англия) Люси Хьюз разработала разлагаемый "пластик"....

Загрузка...
Загрузка...