Київські забудовники заборгували місту близько 2 млрд грн

Київські забудовники повинні виплатити місту щонайменше 2 млрд грн внесків пайової участі

За його словами, нинішня система нарахування пайової участі дозволяє бізнесменам, які представляють цю сферу, практично безкарно уникати сплати.

«Мабуть, у забудовників є ще й інші платежі – за корумпованою схемою, які потрібно оплачувати. На даний момент перед Києвом існує заборгованість щодо оплати пайової участі, – розповів Геннадій Пліс. – Сума заборгованості суттєва, однак поки ми не створимо прозорі та зрозуміліші забудовникам умови оплати, працюватимуть тіньові схеми».

У свою чергу депутат Ольга Балицька нагадала, що Київрада більше не матиме повноважень звільняти забудовника від сплати пайової участі, що дасть змогу виключити корумповану складову.

Як уточнила Балтицька, пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури буде розраховуватися за однією формулою для всіх учасників ринку. Вся документація, договори й платежі будуть вестися онлайн.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кабінет міністрів збільшив вартість комунальних послуг для сімей, які отримують субсидії

Кабінет міністрів збільшив на 5% вартість комунальних послуг для сімей, які отримують субсидії....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Листопад у Київській опері: must see&listen

9 листопада - «Набукко» (Дж....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві пройшов другий екофлешмоб "​#trashtag"

VIDEOZHARA і популярні блогери Євген Клопотенко і Маша Себова разом з учасниками ком'юніті креаторів зібрали понад 100 мішків сміття в Нікольському лісі на Червоному Хут....

Загрузка...
Загрузка...