Пожежа в Токіо Стар: прокуратура повідомила про підозру інженеру готелю

Головного інженера готелю звинувачують у порушенні правил пожежної безпеки

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру головному інженера готелю Токіо Стар через порушення вимог пожежної безпеки. Про це повідомляє прес-служба відомства в четвер, 19 вересня.

З 2009 року разом зі старшим адміністратором головний інженер фактично відповідав за дотримання пожежної безпеки в готелі. Згідно з інформацією з перевірок органів ДСНС, діяльність закладу роками велася з порушеннями пожежної безпеки.

Також зазначається, що протягом 2013 - 2018 років керівництво готелю разом з інженером і адміністратором систематично заважало перевіркам контролюючих органів.

"У липні цього року в готелі неодноразово спрацьовували автомати захисту електрообладнання, однак заходи для встановлення причин неполадок і їх усунення не було вжито. В результаті, через трагічну пожежу в серпні в готелі загинули люди", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 17 серпня в Одесі сталася пожежа в готелі Токіо Стар, внаслідок якої загинули дев'ять осіб і десять постраждали. Всього в готелі знаходилися 200 чоловік, серед яких - 30 іноземців.

Пізніше було встановлено, що серед загиблих - громадянка Австралії, 10-річна мешканка Сум і її мати, жителі Дніпра, Києва, Одеської області. Згідно з результатами судово-медичного обстеження, причина смерті всіх загиблих - отруєння продуктами горіння.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Названо найпопулярніші туристичні напрмяки 2020

Популярний сервіс Airbnb опублікував рейтинг 20 найпопулярніших туристичних напрямків 2020 року, які найбільше приваблюють туристівПро це повідомляється на сайті Airbnb....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Гельсинський університет відмовився від яловичини

Гельсінський університет виключає яловичину з меню, щоб зменшити свій вуглецевий слідПочинаючи з лютого, всі кафе UniCafe, що належать шкільного та студентського сою....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

З початку 2019 року 867 українців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми

За даними Міністерства соціальної політики, 867 громадян України та сім іноземців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми, 454 із них – постраждалі від труд....

Загрузка...
Загрузка...