​Перша зарплата: скільки готові платити студентам

Студентам у великих містах готові платити приблизно 7 000 - 10 000 грн в місяць.

Перша зарплата: скільки готові платити студентам

Робота в Інтернеті на різних позиціях та промоутером виявилися найпривабливішими для молоді, на них припало 57% і 22% відгуків. Що пропонують роботодавці студентам на початку кар’єри і на яких позиціях можна отримувати $1000 - в аналітиці OLX Робота.

Молоде покоління віддає перевагу не лише проводити більшість свого часу онлайн, а і працювати там. Робота в Інтернеті (наприклад, адміністратор сайту, сторінки в соціальній мережі) лідирує за кількістю відгуків від студентів, 57% - повідомляють аналітики OLX Робота. Найбільше в цих вакансіях пропонували 13 000 грн/місяць, найменше - 7 000 грн. Ще 22% оголошень, за якими активно зверталися студенти, передбачали роботу промоутером. Тут пропонували щоденну оплату праці в діапазоні від 400 - 800 грн.

Деякі роботодавці готові платити студентам на початку кар’єри більше 25 000 грн/місяць. Наприклад, менеджеру-замірщику натяжних стель на повний робочий день пропонували 20 000 - 30 000 грн, кур’єру їжі - 15 000 - 25 000 грн/місяць. Можна працювати оператором в call-центрі та заробляти від 7 000 до 25 000 грн.

Роботодавці лояльно відносяться до студентів і дають їм можливість поєднувати роботу з навчанням. Так, в останній місяць літа на платформі було 78% пропозицій із тимчасовою роботою і 60% з частковою зайнятістю. Широкий вибір і гнучкий графік приваблюють молодь - на такі вакансії вони відгукуються найчастіше. Результати показали, що серед 30-ти оголошень, за якими найбільше звертаються до роботодавців, 63% припало на тимчасову роботу, а з частковою зайнятістю всі 90%.

Якщо ви студент і навчаєтеся в Київській області, то роботу вам знайти простіше. В серпні 2019 кожна 4 вакансія була саме там. Ще 10% було у Харківській, а ТОП-3 закрила Дніпропетровська приблизно з такою ж кількістю пропозицій. Найскладніше почати кар’єру на Західній Україні. Виявилося, що студентів шукають найменше в Рівненській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Цікаво, що зарплати у великих містах України не відрізняються. В середньому, у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові студентам пропонують в діапазоні 7 000 - 10 000 грн за місяць.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В полиции рассказали, как штрафуют водителей на «еврономерах»

Отсрочка штрафов для водителей автомобилей на европейских номерах предусмотрена лишь за нарушение таможенного режима пребывания таких автомобилей в Украине....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве отец на два часа оставил ребенка в припаркованном авто

В Киеве на Подоле мужчина на 2 часа оставил двухлетнего ребенка в запертом автомобиле Jaguar....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Cтудент із Франції відправився пішки до Іспаніі

20-річний Барні Рул вирішив провітрити голову після студентської вечірки і відправився на прогулянку....

Загрузка...
Загрузка...