В Уряді запланували декілька етапів підвищення пенсій: чого чекати українцям

Українців протягом найближчого часу чекає цілих три підвищення пенсії

Зокрема, в грудні поточного року українцям перерахують пенсійні виплати. Мінімальна пенсія має зрости на 74 гривні, а максимальна — на 740 гривень.

Також планові перерахунки відбудуться в наступному році — в червні та грудні. Оскільки саме 1 липня та 1 грудня проводиться перерахунок прожиткового мінімуму. У березні 2020 року також перерахують виплати з урахуванням розміру інфляції та динаміки зарплат.

У зв'язку з тим, що держбюджет був підготовлений попереднім урядом, також відомі суми пенсій. Так, мінімальна пенсія зараз становить 1564 гривень, в наступному році вона може скласти 1800 гривень.

Таким чином, мінімальна зарплата в Україні в 6,5 тисячі гривень (таку виплату анонсують) дає право на пенсію в розмірі 2,4 тисячі гривень для чоловіків до 65 років і для жінок у 60 років. Таким чином, нормативна вимога страхового стажу у чоловіків — 35 років, а у жінок — 30 років.

Всі новини про пенсії в Україні читайте в разділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Рада отсрочила введение новых правил пересечения КПВВ на Донбассе

Отсрочить вступление в действие постановления «Об утверждении Порядка въезда лиц, перемещения товаров на временно оккупированные территории в Донецкой и Луганск....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Одесской области в результате ДТП заживо сгорели двое людей

Два человека погибли в результате ДТП, которое произошло в Одесской области....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Факты о ваших грязных руках

Ежегодно в мире умирает более 1,4 миллиона детей от диареи, пневмонии и других заболеваний, связанных с грязными рукамиЧистота рук, тема, казалось бы давно избитая, н....

Загрузка...
Загрузка...