Головні тези Зеленського під час виступу на YES

Сьогодні глава держави виступив з промовою на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

Головні тези Зеленського під час виступу на YES

Цитуємо головні моменти:

  1. Наш наступний виклик – це подолання бідності, повернення заробітчан. Для цього економіка України повинна вийти з тіні. Як би цьому не протидіяли, вибачте за таке порівняння, «економічні вампіри», які бояться денного світла.
  2. Економічне зростання має стати інклюзивним. Тобто його повинні відчути не декілька родин, а кожен громадянин України.
  3. Не менш важливе повернення громадянам віри у справедливість шляхом подолання багаторічної корупції, завдяки політичній волі та створенню незалежних правоохоронних, антикорупційних і судових органів.
  4. У мене є важливі зустрічі зокрема і зустріч з Президентом США. Ми думаємо над моделлю. Ми боримось щоб повернути Крим. І не тільки словами». «Скажу чесно – ми думаємо, у нас є декілька форматів, декілька ідей.

Почавши виступ англійською мовою, Зеленський спустився зі сцени в зал, питаючи у присутніх, у чому, на їхню думку, полягає щастя.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Нафтогаз назвав вартість судів з Газпромом

Арбітражі з Газпромом коштують мільйони доларів на рікПро це в коментарі УНН розповів Виконавчий директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Новый приют Жерара Депардье — домик у моря под Минском

Участок Жерара Депардье выходит прямо на берег Минского моряЛетом 2015-го Александр Лукашенко учил Жерара Депардье косить траву традиционным способом, угощал белор....

Загрузка...
Загрузка...