В Україну повернулися 54 ув'язнених з ОРДЛО

12 вересня на мосту в місті Щастя Луганської області відбулася передача 54 засуджених з окупованої території.

В Україну повернулися 54 ув'язнених з ОРДЛО

Про це в Facebook повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова

- Сьогодні на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області, - написала Людмила Денісова.

Вона зазначила, що під час передачі від представників «ЛНР» отримано 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 роки, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та м. Києві.

За її словами, відразу після проходження усіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж буде звільнено, у зв’язку із закінченням строку відбування покарання. Також, передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено

Уповноважена зауважила, що з грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької – 13, з них 105 осіб – звільнено.

Та наголосила, що робота в даному напрямку продовжується та перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Нас уже меньше 42 млн

С начала года численность населения Украины уменьшилась на 162,9 тысяч человек....

Загрузка...

Це може бути цікавим

“Інформаційні судові системи” майнили криптовалюту на серверах та обладнанні ДСА

Сьогодні слідчі Київського теруправління ДБР повідомили про підозру “Інформаційним судовим системам” Державної судової адміністрації....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Чорнобильській зоні поліція затримала «сталкерів»

Трьох українців віком 28, 39, та 43 роки затримали правоохоронці на обєкті «Чорнобиь-2»....

Загрузка...
Загрузка...