У ПФУ розповіли, як будуть оцифровувати паперові пенсійні справи

Підрозділи ретроконсервації (оцифрування – ред.) планують створити у всіх областях України протягом вересня. Вони займатимуться оцифруванням архіву пенсійних справ.

У ПФУ розповіли, як будуть оцифровувати паперові пенсійні справи

Про це повідомили у Пенсійному фонді України, передає УНН.

Підрозділи ретроконверсії на даний час працюють в Київській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Укомплектованість зазначених підрозділів складає 42,3%. Наразі триває робота по укомплектуванню вказаних підрозділів. Окрім того, у вересні 2019 року будуть створені підрозділи ретроконверсії в усіх регіонах, — розповіли у Пенсійному фонді.

Оцифрування проходитиме у три етапи: сканування, експорт, пакетне завдання.

«З цією ціллю центри ретроконверсії оснащуються швидкісними сканерами для сканування книг, прошитих документів розміром до А3-формату включно, можливістю роботи без персонального комп’ютера, відповідним програмним забезпеченням, підтримкою автоматичного розпізнавання тексту, вирівнювання зображення, коректурою експозиції та передачею кольору тощо», — зазначили у ПФУ.

У Пенсійному фонді повідомили, що створення автоматизованої системи бази даних дозволить надавати послуги незалежно від місця проживання. Пенсіонери, в свою чергу, матимуть нагоду скористатися матеріалами своєї пенсійної справи в будь-якому сервісному центрі чи на віддаленому робочому місці Пенсійного фонду України, або через Інтернет, скориставшись веб-порталом електронних послуг ПФУ. Крім того, оцифрування паперових пенсійних справ забезпечить автоматизований контроль актуальності та достовірності документів, на підставі яких виплачується пенсія.

Переведення пенсійних справ в електронний формат здійснюється в рамках проекту “Е-пенсія”, який впроваджує Пенсійний фонд України. Зокрема, нововведення передбачає дистанційне подання документів для призначення пенсій через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Всі новини про пенсії в Україні читайте в разділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна домовляється з МВФ про програму на 5 мільярдів доларів - Bloomberg

Україна веде переговори з Міжнародним валютним фондом про нову позику в розмірі близько 5 млрд доларівПро це пише Bloomberg з посиланням на власні джерела....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У міністра юстиції Дениса Малюська є план

Міністр юстиції Денис Малюська планує позбавитися рейдерів за один місяцьНа його думку, основну напругу, пов’язану з рейдерством, протягом місяця можна подолати....

Загрузка...
Загрузка...