​З'явиться чи ні: Боргове агентство України

6 вересня Кабмін схвалив законопроект про створення Боргового агентства України.

З'явиться чи ні: Боргове агентство України

Планується, що центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом відповідатиме за реалізацію державної бюджетної політики в сфері управління державним боргом та гарантованим державою боргом.

Під час позачергового засідання Уряду Міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що Боргове агентство дозволить більш ефективно управляти бюджетними коштами та реалізовувати довгострокові цілі у сфері управління державним боргом. Крім того, планується, що такий крок дозволить зменшити вплив політичного чинника на процес управління державним боргом та підвищити рівень прозорості завдяки ефективним механізмам контролю та звітності.

Законопроект було розроблено на базі міжнародного досвіду та консультацій з експертами. Документ закріплює основні завдання Агентства та встановлює чіткий розподіл функцій між новою установою і Мінфіном.

Створення Агентства передбачено Середньостроковою стратегією з управління держборгом на 2019-2021 роки.

Повноцінний запуск Боргового агентства розпочнеться після ухвалення відповідного законопроекту парламентом.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві облаштують іще один парк розваг

На Венеціанському острові в Гідропарку за кошти інвесторів облаштують парк розвагКиївська міська адміністрація оголосила конкурс інвесторів на облаштування нов....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Зеленський запропонує інвесторам збудувати курорт на березі Чорного моря

Глава держави запропонував побудувати в Україні новий курорт "з нуля"У п’ятницю, 13 вересня, в Києві на форумі YES президент України Володимир Зеленський зробив проп....

Загрузка...
Загрузка...