В українському війську нова емблема

Золотий лицар – нова емблема 17-ї танкової бригади.

В українському війську нова емблема

Нарешті стало відомо де подівся лицар з коня, що став емблемою 1-ї танкової бригади – він (принаймні його верхня половина) став центральною фігурою емблеми 17-ї танкової бригади.

У мережі з'явилося зображення нової нарукавної емблеми 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, що розроблена згідно з новими правилами та очікує офіційного затвердження найближчим часом.

В українському війську нова емблема

Як зазначено в описі, що додається до проєту, центральним елементом нової емблеми є золоте висхідне стилізоване зображення лицаря, що опирається на меч, вписаного в вістря. Обернено вістряподібний поділ щита формує стилізоване зображення чорного шлика.

Чорний колір у часи Української Революції 1917-1921 років був основним кольором повстанського руху, що вказує на почесне найменування частини імені Костянтина Пестушка – отамана повстанської Степової дивізії.

Зображення лицаря вказує на спадковість танкових військ від важкої лицарської кінноти і виконано у кольорах притаманних танковим військам Збройних Сил України. Колір і облямівка щита виконані в основних кольорах гербу міста Кривий Ріг і вказують на почесне найменування частини – «Криворізька». Щит оздоблено червоним кантом.

Польовий варіант виконується у темно-сірому і зеленому кольорах з коричневим кантом.

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киев не имеет принципиальных возражений по существу "формулы Штайнмайера": пресс-секретарь Кучмы

Спецпредставитель ОБСЕ сообщил, что хоть "формула Штайнмайера" не есть частью минских соглашений по урегулированию в Донбассе, она логично "вытекает из них"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Арештований буксир «Vasyl Franko» піде з молотка

СЕТАМ продає арештований буксир «VASYL FRANKO» за 3,3 млн грн у Чорноморську....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Київській області поліція викрила незаконний гральний салон

9 гральний автоматів та 5 системних блоків виявили та вилучили правооохоронці під час обшуків у незаконному салоні гральний автоматів....

Загрузка...
Загрузка...