Скільки виплатили тимчасово непрацездатним українцям за сім місяців

За період січень-липень 2019 року Фонд соціального страхування надав фінансову допомогу через тимчасову втрату працездатності приблизно 1,6 млн українців, що оформили страхування

Фондом було прийнято й опрацьовано 2,4 млн лікарняних листків, за якими й призначалася допомога.

Про це повідомляє прес-служба Фонду, про це пише Finance.ua

Розмір коштів, які направили на виплати за лікарняними листками, за сім місяців складає 5,8 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 23%

У середньому сума допомоги через тимчасову непрацездатність дорівнює 271,34 грн/день , що свідчить про її зростання на 28,2%.

  • Розмір допомоги через тимчасову втрату працездатності розраховується із врахуванням страхового стажу: якщо він менший, ніж 3 роки, сума дорівнює 50% середньої зарплати, за умови страхового стажу у 3-5 років, особі виплатять 60% середньої заробітної плати, у 5-8 років – 70%, а за стажу понад 8 років чи пільг згідно з законодавством виплатять 100% суми.
  • Право отримати таку допомогу має будь-який застрахований громадянин України, особа без громадянства із членами їхніх сімей за умови їх проживання в Україні.
  • Фонд соціального страхування виплатить фінансову допомогу через тимчасову втрату працездатності через страховий випадок під час роботи чи здійснення підприємницької або іншої діяльності.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...