«Ганьба»: екс-король Малайзії шкодує про шлюб з Воєводіною

Офіційні представники колишнього верховного правителя Малайзії та султана Келантана заявили, що Мухаммад V шкодує про те, що одружився на переможниці конкурсу краси «Міс Москва--2015» Оксані Воєводіній

Про переживання чоловіка повідомило місцеве видання New Straits Times - там було опубліковано заяву від імені Келантанского палацу.

Згідно з опублікованим документом, «Його королівська високість султан Келантана висловлює жаль з приводу прийнятих рішень в особистому житті, які привели до нерозуміння серед ракьята (громадян Малайзії )».

Палац також зазначив, що колишній король не хотів, щоб аспекти його приватного життя "ініціювали розбіжності в соціальних мережах, які підживлюються наклепом».

Таким чином офіційне представництво члена малайзійської королівської сім'ї закликало своїх громадян не покладатися на інформацію, отриману з жовтої преси і зарубіжних ЗМІ.

У заяві також говориться, що «брехня, висловлена в соцмережах, зганьбила султанат, підконтрольний Мухаммаду V, і всю келантанскую королівську сім'ю. У заключних пропозиціях звернення ракьяту запропонували зайнятися іншою справою і краще «помолитися за здоров'я і благополуччя батька Його високості, який погано себе почуває».

Зовсім недавно вперше розлучення з колишнім королем Малайзії прокоментувала Оксана Воєводіна. Свої думки вона описала у себе в інстаграмі. Модель повідомила, що не хоче нікого ранити, тому не стане називати справжні причини свого розставання з колишнім монархом.

«Може, якщо відкрию правду, то буду відчувати себе краще. Але я просто не хочу нікому нашкодити», - написала Воєводіна під спільною фотографією з екс-чоловіком.

Про те, що Мухаммад V і переможниця конкурсу краси розірвали шлюб, стало відомо цього літа, в кінці липня.

«Його Королівська Високість необоротно розлучився з пані Оксаною Горбатенко 22 червня 2019 року шляхом триразового проголошення слова«таляк» відповідно до законів шаріату», - говорилося в заяві, опублікованій офіційним представником.

«Таляк» означає, що чоловік і жінка можуть вступити в шлюб повторно, але лише після того, як колишня дружина вийде згодом за іншого чоловіка, і той залишить її вільною - тобто або розлучиться з нею, або помре. Також в папері значиться, що розведені колишній король Малайзії та його дружина, починаючи з 22 червня, а видана вона в Сінгапурі. Свідоцтво про розлучення було випущено 1 липня. До цього моменту чутки про розставання пари, що розповсюджувалися в ЗМІ, не мали ніяких офіційних підтверджень.

Оксана і Мухаммад зустрілися навесні 2017 року на заході, організованому ювеліром Джейкобом Арабо в Європі. Історію знайомства з королем Воєводіна також розповідала своїм передплатникам в інстаграмі.

«Після заходу ми вирушили на вечерю, де я познайомилася з чоловіком, і він представився королем Малайзії. Я сприйняла це як жарт і пожартувала у відповідь, що я теж королева Москви, - писала модель. - Ми проговорили весь вечір і обмінялися номерами телефонів. Незабаром в пресі з'явилися новини про призначення короля, яким і був мій новий знайомий ... »

Уже наступного літа вони зіграли два весілля . Перше, в червні, - за ісламськими законами, а друге в листопаді, що пройшло в підмосковній Барвисі з натяком на російські традиції, але з халяльною їжею і без алкоголю.

З боку їх союз виглядав історією шаленого кохання. Москвичка Оксана прийняла іслам і взяла ім'я Рихана Петра, а Мухаммад відрікся від престолу. Однак чутки про суперечності пари почали ходити вже на самому початку відносин, з моменту їх першого весілля, проте регулярно спростовувалися офіційними представниками і знайомими Оксани Воєводіною.

В кінці травня цього року модель народила сина на ім'я Леон, тому новина про розлучення пари на початку цього літа стала подвійно несподіваною. Вже після офіційного розірвання шлюбу «Міс Москва--2015» зізналася, що вони одружилися тільки тому, що колишній правитель найбільше мріяв про народження власних дітей.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трамп не является отцом сына Мелании, предположила дочь Бжезинского

Возможно, Трамп просто забыл имя сына Ведущая Мика Бжезински, которая является дочерью бывшего советника президента США по национальной безопасности Збигнева, в ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поліція про KharkivPride: грубих порушень не зафіксовано

В центрі Харкова одночасно відбулися Марш рівності і Марш за традиційні цінності Поліція забезпечила охорону публічного порядку під час Маршу рівності у Харкові,....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украину накроет связью 3G и 4G

Связи пятого поколения пока ждать не стоитТерритория Украины к 2023 году будет на 100% будет покрыта связью форматов 3-G и 4-G, а также доступом к широкополосному интерне....

Загрузка...
Загрузка...