Принц Чарльз взяв участь у запуску лінії екологічної одягу з кропиви

Проект розробляє бренд Vin + Omi в рамках екологічної ініціативи Британської модної ради

У минулому році принц Чарльз зустрівся з британськими дизайнерами в рамках ініціативи Британсько] модно] ради Positive Fashion, діяльність якої спрямована на досягнення сталого розвитку в моді. Там він познайомився з дуетом Vin + Omi, який розробляє нові екологічні тканини з бур'янів. Чарльз запропонував дизайнерам зробити тканину з кропиви, яка росте в саду навколо його маєтку Хайгров.

Про це повідомляє The Guardian

Висловлена пропозиція обернулося справжнім проектом: Vin + Omi дійсно створили колекцію одягу з «королівської» кропиви. Спільно зі студентами Оксфордського університету дизайнери зібрали близько 3000 стебел кропиви в садах Хайгров, з якої виготовили тканину.

За словами дизайнерів, на дотик вона нагадує фліс або шерсть альпаки. У невелику колекцію одягу увійшло десять речей, а також прикраси, матеріалом для яких стали інші бур'яни з саду принца.

Проект покажуть в рамках тижня моди в Лондоні, яка пройде в другій половині вересня. Музей Вікторії і Альберта вже запросив кілька речей з колекції для своєї експозиції.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Щецікавого.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве из-за загрязнения воздуха ограничат въезд грузовиков

Начиная с четверга, 19 сентября, с 7:00 до 10:00 утра въезд для грузового транспорта в столицу со стороны Борисполя будет запрещен....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Отмытая от розовой краски статуя Самсона начала разрушаться

15 сентября столичные коммунальщики отмыли скульптуру Самсона, которую недавно облили розовой краской....

Загрузка...
Загрузка...