Українська сторона закінчила демонтаж мосту у Станиці Луганській, – ОГА

У вівторок, 3 вересня, українська сторона закінчила демонтаж фортифікаційних споруд зруйнованого мосту у Станиці Луганській на Луганщині.

Про це у Facebook повідомила Луганська облдержадміністрація.
«Чотирма піротехнічними підрозділами ДСНС проводилася робота по перевірці та очищенню від вибухонебезпечних предметів ґрунтової дороги, яку планують використовувати як технологічну для під’їзду будівельної техніки до нижньої частини мосту. Обстежена майже вся дорога, але приблизно за 200 метрів від зламу мосту роботи були зупинені тому, що через СММ ОБСЕ не надійшли гарантії безпеки зі сторони т.зв. «ЛНР»», - йдеться у повідомленні ЛОГА.

Зокрема, представники так званої «ЛНР» висунули незрозумілі вимоги щодо деталізації запланованих українською стороною робіт, а також наполягали надати їм проекту будівництва мосту.

Представником СЦКК в черговий раз було повідомлено СММ ОБСЕ, що українська сторона готова проводити роботи із прибирання території під мостом для проведення в подальшому відновлення зруйнованої частини об’єкту. Не отримавши від представників СММ ОБСЕ надання гарантій безпеки зі сторони т.зв. «ЛНР», наша сторона роботи під мостом не проводила», повідомили у ЛОГА.

З українського боку можна побачити, що зі сторони т.зв. «ЛНР» на відстані приблизно 10 метрів від зламу мосту знаходиться будка типу «кунг», на якій нанесені літери «СЦКК». Через це стверджувати, що т.зв. «ЛНР» демонтувала всі свої споруди на зламі мосту, зарано.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Появилось предположение, что мост в Киеве взрывать не собирались

Вполне возможно, что это креативный ход от противников установления мира на Донбассе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Захватчик моста в Киеве сдался силовикам

Захватчиком оказался АТОшник, который требовал "прекратить капитуляцию на Донбассе"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стала известна дата презентации Made by Google 2019

Google проведёт презентацию Made by Google 2019 в Нью-Йорке 15 октября....

Загрузка...
Загрузка...