В Україні знизилися борги за комунальні послуги

Станом на кінець липня 2019 року, заборгованість населення зі сплати за житлово-комунальні послуги склала 53 млрд. гривень, а це на 2,3 млрд. менше, у порівнянні з показниками за червень (тоді розмір боргів населення становив 55,3 млрд гривень).

Про це повідомляють на офіційному сайті Державної служби статистики України

Таким чином, згідно з інформацією відомства, станом на кінець липня поточного року, борги українців зі сплати за поставки природного газу склали 23,4 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води — 15,2 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 4,8 млрд грн, за централізоване постачання холодної води і водовідведення — 4 млрд грн, за вивезення побутових відходів — 0,8 млрд грн, за постачання електроенергії — 4,8 млрд грн.

Варто також зазначити, що середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку, станом на липень 2019 року, склали 652,9 грн., а це значно менше, у порівнянні з даними у січні (2693,2 грн.), лютому (2660,6 грн.), березні (2296,5 грн.), квітні (1191,9 грн.), травні (779,4 грн.), а також червні (659,6 грн.).

У Державній службі статистики також підкреслили, що в липні поточного року українці заплатили за житлово-комунальні послуги в розмірі 6,1 млрд. грн. (145,0% нарахованих за цей період сум), а за постачання електроенергії — 3,1 млрд. грн. (113,6%).

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Представитель Украины в ТКГ рассказал, что будет обсуждаться в Минске

Представитель Украины в Трехсторонней контактной группе в Минске Валерий Гребенюк рассказал о планах на следующий день....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве из-за загрязнения воздуха ограничат въезд грузовиков

Начиная с четверга, 19 сентября, с 7:00 до 10:00 утра въезд для грузового транспорта в столицу со стороны Борисполя будет запрещен....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве подросток сорвался с крыши трехэтажного здания

14-летний подросток сорвался с крыши трехэтажного здания в Дарницком районе Киева....

Загрузка...
Загрузка...