Справи Майдану: прокуратура оскаржить рішення щодо ексберкутівця Хандрикіна

Прокуратура має місяць, щоб подати апеляцію

Прокуратура оскаржить рішення суду щодо виправдання колишнього "беркутівця" Андрія Хандрикіна, якого звинувачували у катуванні активістів під час Революції Гідності. Про це повідомив керівник групи прокурорів Валерій Смирнов, передає "Громадське".

Як повідомляється, прокуратура збирається оскаржувати рішення Дніпровського районного суду Києва, яким звинувачуваний в катуванні активістів на колонаді стадіону "Динамо" екс-"беркутівець" Хандрикін був виправданий.

"Ми однозначно звернемося в апеляцію, де буде професійна колегія суддів, яка - я обгрунтовано сподіваюсь - прийме справедливе рішення", заявив прокурор.

За словами Смирнова, під час розгляду справи суддя вийшла за межі своєї процесуальної ролі, коли не надала стороні обвинувачення право реплік під час дебатів.

"У нас були конкретні обґрунтовані доводи, які спростовують аргументи захисника Хандрикіна, Валентина Рибіна, про неналежність доказів та не доведення вини обвинуваченого. Проте чомусь суддя не надала нам права спростувати позицію захисту під час дебатів. Наші процесуальні права були порушені, і це також ми будемо вказувати у нашій апеляційній скарзі. На подання апеляції у нас є місяць", - пояснив Смирнов.

Хандрикіна обвинувачували в побитті двох активістів Майдану 20 січня 2014 року на колонаді столичного стадіону «Динамо». Розслідування справи тягнулося три роки, екс-беркутівцю загрожувало до 10 років позбавлення волі.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...