На Русанівці знесуть цвинтар домашніх тварин

Останки тварин - кремують

На столичній Русанівці знесуть кладовище домашніх тварин у зв’язку з реконструкцією Шліхтеровського каналізаційного колектора, повідомляє пресслужба КМДА, пише Хмарочос.

На стихійному цвинтарі ритимуть котлован, і близько 140 місць поховання тварин потраплять у зону будівництва. Наразі територію вже огороджено

«Ми чудово розуміємо, що тут поховано справді улюбленців, членів родин, і їх втрата є невиліковною раною для власників. Тому ми поважаємо пам’ять цих тварин і для їх перепоховання розробили план перенесення останків. Всі дії, пов’язані з перепохованням тварин будуть безкоштовними для власників», − запевнив очільник Департаменту благоустрою Тарас Панчій.

КМДА просить власників похованих тварин прибути на місце і перевірити чи потрапляють останки їхніх улюбленців під лінію будівництва. Могили поза огородженою зоною не чіпатимуть.

Та якщо останки тварини потрапили до зони будівництва, власникам слід до 10 вересня звернутися до начальника відділу підготовки будівництва Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва – Жоха Ігоря Петровича.

Перепоховання проводитимуть спеціалісти Управління ритуальних послуг. Останки тварин кремують, а потім урни з попелом і надгробки відправлять на зберігання до міської лікарні ветеринарної медицини. Ці урни перезахоронять на новому цвинтарі домашніх тварин на вулиці Пухівській, коли його буде збудовано.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленський запропонує інвесторам збудувати курорт на березі Чорного моря

Глава держави запропонував побудувати в Україні новий курорт "з нуля"У п’ятницю, 13 вересня, в Києві на форумі YES президент України Володимир Зеленський зробив проп....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

США передали Україні обладнання для віщання на Донбасі

Це обладнання забезпечить доступ до різних суспільних і комерційних станцій, як це відбувається в інших містах УкраїниЗаступник помічника держсекретаря США Джор....

Загрузка...
Загрузка...