У Києві невакцинованим дітям не заборонять ходити у школу – КМДА

Заклади освіти не мають права перевіряти достовірність довідок про вакцинацію дітей - КМДА

Невакцинованим дітям не заборонять відвідувати київські школи, пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

«2 вересня розпочнеться новий навчальний рік, і заборони невакцинованим дітям відвідувати установи освіти не буде... Заборонити дітям відвідувати установи освіти ми не можемо», – розповів Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, невакцинованих дітей можуть не пускати до школи у разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань. У такому разі дітей мають навчати дистанційно.

За словами Мондриївського, сьогодні заклади освіти не мають права перевіряти достовірність довідок про вакцинацію дітей, які надають батьки.

Водночас, чиновник зазначив, що в разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань, влада Києва буде змушена обмежувати невакцинованих дітей до закладів освіти та забезпечувати їх правом на дистанційну освіту.

Він підкреслив, що влада міста спільно з медиками повинні працювати над тим, щоб вакцинація дітей проходила на належному рівні.

Раніше міністерка освіти Лілія Гриневич заявила, керівники садків і шкіл мають право не допускати до навчання нещеплених дітей.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поліція про KharkivPride: грубих порушень не зафіксовано

В центрі Харкова одночасно відбулися Марш рівності і Марш за традиційні цінності Поліція забезпечила охорону публічного порядку під час Маршу рівності у Харкові,....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Київська влада направила 14 мільйонів гривень на житло дітям-сиротам

Квартири отримають 18 осіб 13 вересня, комісія з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету Києва направила 14 млн гривень на купівлю житла дітям-сиротам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Що у Києві планують збудувати, облаштувати та реконструювати до 2023 року

У КМДА прогнозують зростання доходів бюджету до 71 млрд у 2022 році , а видатків – до 69 млрдВ КМДА опублікували прогноз бюджету столиці, і це вперше, коли він розрахова....

Загрузка...
Загрузка...