Всі 430 київських шкіл готові до навчального року - КМДА

Всі комунальні загальноосвітні установи готові приймати учнів до нового навчального року.

У 2019-2020 роках у перші класи зараховано 32 828 учнів, які навчатимуться у 430 комунальних школах столиці. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Місто готове до початку нового навчального року. Усі плани, які ми ставили перед собою, реалізовані. Цього року вводимо в експлуатацію повністю реконструйовану школу на вулиці Хорольській. Відтепер це одна з найсучасніших шкіл міста, що була збудована понад 100 років тому. Якщо говорити про динаміку будівництва, загалом за період із 2014 до 2019 роки збудовано 18 садочків і 8 шкіл», – зазначив Валентин Мондриївський.

Крім того, цього року на впровадження концепції Нової української школи у освітніх закладах Києва передбачено 228,6 млн грн. Держава виділила столиці на ці потреби в рамках субвенції 51,4 млн грн, своєю чергою київська влада з бюджету міста додала ще 177,2 млн грн, що у 8 разів більше, ніж передбачає відповідна Постанова Кабінету Міністрів України.

«Місто стало локомотивом реформи не випадково: Київ більше всіх інших українських міст виділяє фінансові кошти, спрямовані на освіту. Для першокласників, крім оснащення нового освітнього простору, створені умови, за яких дитина не відчуває різкого переходу від садочка до школи», – підкреслив заступник голови КМДА.

Також він зазначив, що навчальний процес розпочнеться зі свята Першого дзвоника 2 вересня, в понеділок. Формат проведення свята освітяни, батьки та діти кожної школи обирають самостійно.

В той же час по Україні майже половина шкіл знаходяться в незадовільному стані.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Списки абітурієнтів, що поступили на бюджет та контракт, можна подивитись онлайн.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Губернатор штата Нью-Йорк выступил за запрет электронных сигарет

Губернатор штата Нью-Йорк Эндрю Куомо объявил о запрете продажи ароматизированных электронных сигарет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Переможець Євробачення Собрал виступить із сольним концертом в Україні

Португальський співак Salvador Sobral завітає до Києва....

Загрузка...
Загрузка...