Українські фермери отримали 200 млн доларів в кредит

Світовий банк надав Україні кредит у розмірі 200 млн доларів на розвиток малих і середніх фермерських господарств

Кредитна програма повинна допомогти підвищити ефективність використання земель сільськогосподарського призначення та спростити фермерам доступ на ринок експорту.

Про це повідомляє прес-служба Світового Банку

У Світовому банку відзначили, що експорт с \ г продукції становить майже 42% від усього обсягу українського експорту.

Однак Україна реалізує свій потенціал не в повній мірі.

«Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі», — вважає Сату Кахконен, Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови і України. -- «Підвищення продуктивності сільського господарства на 30 % могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4 %».

Нагадаємо, що з травня 2014 року Світовий банк видав Україні 5,6 млрд доларів (4 позики в рамках політики розвитку та 7 інвестиційних позик), а також гарантію оплати газу в розмірі 500 млн доларів і гарантію на підтримку державної політики в розмірі 750 млн доларів .

З травня 2014 року Група Світового банку надала Україні 5,6 млрд доларів США у формі чотирьох позик у рамках політики розвитку та семи інвестиційних позик, а також гарантію оплати газу в розмірі 500 млн доларів США й гарантію на підтримку державної політики в розмірі 750 млн доларів США. Більшість інвестиційних проектів Світового банку мають на меті підвищення якості базових державних послуг, які приносять безпосередню користь українцям завдяки підвищенню якості водопостачання, водовідведення, опалення, енергопостачання, дорожнього будівництва, соціального захисту й охорони здоров’я, а також розвитку приватного сектору.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українці стали рідше звертатись за субсидіями - Держстат

Середній розмір субсидії в жовтні становив 539 грн, а розмір пільги – 418 грн....

Це може бути цікавим

​Українців можуть звільнити від податків з депозитів

Народний депутат від партії "Слуга народу" зареєстрував законопроєкт №2422, який має на меті звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб депозитні ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Загрузка...