Стали відомі імена усіх кандидатів на керівні посади в парламентських комітетах

Підготовча депутатська група затвердила кандидатури на керівні посади в парламентських комітетах

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалено на засіданні групи.

Так, Комітет з питань аграрної та земельної політики має очолити новообраний депутат від “Слуги народу” Микола Сольський, Комітет з питань антикорупційної політики — Анастасія Красносільська (“Слуга народу”), Комітет з питань бюджету — Юрій Арістов (“Слуга народу”). Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики — Олександр Ткаченко (“Слуга народу”), Комітет з питань екологічної політики та природокористування — Олег Бондаренко (“Слуга народу”), Комітет з питань економічного розвитку — Дмитро Наталуха (“Слуга народу”). Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг — Андрій Герус (“Слуга народу”), Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування — Михайло Радуцький (“Слуга народу”), Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва — Богдан Яременко (“Слуга народу”). Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом — Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Європейська солідарність”), Комітет з питань молоді і спорту — Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”), Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки — Олександр Завітневич (“Слуга народу”). Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування — Андрій Клочко (“Слуга народу”), Комітет з питань освіти, науки та інновацій — Сергій Бабак (“Слуга народу”), Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин — Дмитро Лубінець (позафракційний). Комітет з питань правової політики — Ірина Венедіктова (“Слуга народу”), Комітет з питань правоохоронної діяльності — Денис Монастирський (“Слуга народу”).

Разом з тим на посаду голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради “Слуга народу” запропонує кандидатуру пізніше. Комітет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич (“Опозиційна платформа — За життя”), Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів — Галина Третьякова (“Слуга народу”), Комітет з питань транспорту та інфраструктури — Володимир Крейденко (“Слуга народу”). Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики — Данило Гетманцев (“Слуга народу”), а Комітет з питань цифрової трансформації — Михайло Крячко (“Слуга народу”). За призначення голів комітетів новообрані народні депутати мають проголосувати на пленарному засіданні Верховної Ради.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинский стартап Ochis представил серию оправ, сделанных из кофейной гущи

Стартап из Украины Ochis разработал серию оправ для очков, которые сделаны из кофейной гущи....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Меган Маркл запустила лимитированную коллекцию женской одежды для собеседований

Герцогиня Сассекская Меган Маркл представила линию одежды Smart Set для женщин, которые ищут работуЦель проекта — помочь женщинам чувствовать себя уверенно во время ....

Загрузка...
Загрузка...