З 28 серпня у Запоріжжі почне працювати безкоштовний річковий транспорт

У Запоріжжі почне працювати річковий транспорт. Це допоможе вирішити проблеми транспортних заторів на греблі «Дніпрогесу»

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

З 28 серпня у Запоріжжі почнуть працювати річкові перевезення з правого берега до «Річкового порту» і у зворотному напрямку. Річковий транспорт працюватиме у період виконання на греблі «Дніпрогесу» ремонту дороги.

"Передбачається, що вранці буде здійснюватися рейс з правого берега до «Річкового порту». Наприкінці дня – у зворотному напрямку. Завдання управлінню з питань транспортного забезпечення – врегулювати всі питання, погодити графік та проінформувати про це запоріжців", - зазначив міський голова Володимир Буряк.

На правому березі причальний понтон планується встановити з боку Правобережного пляжу. На протилежному березі катер причалюватиме в Річковому порту.

Вранці катер вирушатиме з правого берега до Річкового порту. Після цього відправиться розвозити дачників. Наприкінці дня – рейс у зворотному напрямку. Управління з питань транспортного забезпечення міської ради погодить графік перевезень з «Адміністрацією річкових портів» та проінформує запоріжців додатково.

Планується спочатку використовувати один катер, у разі необхідності залучати другий. Також ведуться переговори з приватними річковими перевізниками.

Нагадаємо, запоріжці зможуть користуватися катерами безкоштовно. Витрати бере на себе бюджет міста.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Стрелки назад: когда Украина перейдет на зимнее время

Украина традиционно перейдет на зимнее время в последнее воскресенье октября, в этом году этот день приходится на 27 число....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украина официально не будет присутствовать в ПАСЕ

Решение связано с возвращением России в ПАСЕ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Злоумышленника, избившего до смерти курсанта военной академии во Львове, отпустил суд

20-летнего курсанта военной академии Юрия Пьянило жестоко избили в ночь с 11 на 12 августа в местном клубе "Вилма"....

Загрузка...
Загрузка...